Portfolio
Bezpieczna szkoła przy drodze
Publikacja prasowa - Transport Polski
3 grudnia 2003 roku na ruchliwej ulicy w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach zorganizowaliśmy pierwszą z cyklu imprez poświęconych bezpieczeństwu dzieci na drodze.
więcej
Polskie Dni w Maso Corto
Impreza sponsorowana
Na początku lipca odbyła się w Południowym Tyrolu wielka, tygodniowa impreza pod hasłem \"Polskie Dni w Maso Corto\". Organizatorzy przygotowali dla gości z Polski bogaty program pobytu. Wyprawy trekkingowe, festiwale kulinarne, zawody \"MASO CORTO FISCHER TENNIS CUP\" oraz \"MASO CORTO FISCHER SKI CUP\", koncerty znanych gwiazd polskiej sceny - K.A.S.A, Michał Milowicz, Tercet, czyli Kwartet, Kowalski, De Mono oraz amerykańskiego wokalisty r\'n\'b TRAY, to tylko niektóre z atrakcji.
więcej
Juwenalia 2005 na warszawskich ulicach
Impreza sponsorowana
Już po raz trzeci studenci większości warszawskich uczelni przemaszerowali ulicami stolicy. Parada wyruszyła z Placu Zamkowego przejeżdżając Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, Alejami Jerozolimskimi i Waryńskiego, docierając do Pól Mokotowskich.
więcej
Optymizm i kalkulacja
Publikacja prasowa - Ciżarówki
Zdecydowana większość polskich przewoźników to niewielkie przedsiębiorstwa posiadające najwyżej kilka pojazdów. Są jednak i takie, które mają ich po dwadzieścia i więcej.
więcej
Centrum Prasowe wizyty apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II
Impreza sponsorowana
Nasza firma uczestniczyła w organizacji wizyty Ojca świętego Jana Pawła II w Polsce w roku 1999.
więcej
Zjazd ciężarówek Kraków 2005
Impreza sponsorowana
Firma Sedim po raz kolejny uczestnikiem Pikniku Trakerskiego. W dniach 17 - 19 lipca 2005 roku w Krakowie odbył sie 12 już zjazd ciężarówek na terenie starego lotniska Czyżyna, przybyły tysiące trackerów oraz gości podziwiających ciężarówki z całej Polski.
więcej
DAF Party 2004
Impreza sponsorowana
Jak co roku firma DAF WTC organizuje w swojej siedzibie imprezę dla klientów. I tym razem firma Sedim była jej aktywnym uczestnikiem.
więcej
Polskie Dni - Kaprun 2007
Impreza sponsorowana
Jak co roku Nasza firma była jednym ze sponsorów \"Polkich Dni 2007\". W tym roku odbyły się w przepięknej miejscowości Zell am See Kaprun. Impreza odbyła się w dniach 7 - 14 lipca, uczestnikami były znana i lubiane gwiazdy polskiego kina i show biznesu m.in:Joanna Liszowska, Artur Barciś, Matylda i Mateusz Damięccy
więcej
Przekazanie samochodu DAF XF 105 Super Space Cab.
Informacje z firmy
W sierpniu tego roku w centrali firmy DAF w Wolicy odbyło się uroczyste przekazanie kolejnego samochodu DAF XF105 w najbogatszej opcji wyposażenia.
więcej
 


Jak zmnimalizować koszty transportu i wyeliminować ryzyko?


Jesteś zainteresowany wyborem optymalnego rozwiązania transportowego dla swojej firmy? Nie zwlekaj - sprawdź nas bez ryzyka!

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail - skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz transportowy lub spedycyjny a otrzymasz szczegółowe i wiążące informacje na temat kosztu transportu lub spedycji.
     
 
 
Copyright © 2005 SEDIM
Projektowanie stron internetowych MEXCOM